Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 19 чоловік

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів с. Петрашівка Теплицький район Вінницька область в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

Дата: 10 вересня 2020 о 20:34, Оновлено 23 лютого 2021 о 23:35

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу

 в загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів с. Петрашівка

Теплицький район Вінницька область

 в період карантину у зв’язку з поширенням

 коронавірусної хвороби

COVID-19

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби та створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році в закладі освіти діє Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в період карантину.

Відповідадьність за виконання Тимчасового порядку покладається на директора школи.

Директор школи та відповідальна особа Шпак Н.О. забезпечують:

  • щоденний контроль за виконанням Тимчасового порядку;
  • проводять навчання працівників щодо вимог до роботи в умовах адаптивного карантину, одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації;
  • недопущення до роботи персоналу. Визначеного таким, який потребує самоїзоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я;
  • проводять роз’яснювальну роботу з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби, забезпечують контроль за виконанням цих вимог.

І. Допуск учасників освітнього процесу до закладу освіти

  1. Допуск до роботи персоналу школи здійснюється з 8:00 біля І входу за умови використання засобів індивідуального захисту після проведення термометрії безконтактним термометром. Працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання або з підвищеною температурою тіла понад 37,2 С не допускати на робоче місце та рекомендувати звернутись за медичною допомогою/
  2. При появі підвищеної температури тіла понад 37,2 С або ознак гострого респіраторного захворювання вдома, працівник закладу повідомляє адміністрацію закладу та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за медмчною допомогою.
  3. У працівників закладу безпосередньо на робочому місці мають бути у наявності засоби індивідуального захисту на 5 робочих днів із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи, у тому числі на 1 робочу зміну
  4. Допуск учнів до закладу здійснюється класними керівниками на вулиці з 8:30 відповідно до визначених входів: 1, 3, 5 класів біля І входу; 4, 2, 8 класів біля ІІ входу; 6, 7, 9 класів біля ІІІ входу.
  5. Класні керівники перед початком занять проводять опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби із дотриманням соціальної дистанції. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби:
    1. Якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється додому з рекомендацією звернутись до сімейного лікаря.
    2. За відсутності батьків, дитина одягає медичну маску та тимчасово ізолюється в спеціально відведене приміщення закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров'я, за необхідності викликається швидка медична допомога.
    3. Після вилучення особи з симптомами інфекційної хвороби в приміщенні, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.
  6. Дані дитини, в якої виявлені респіраторні симптоми або підвищена температура тіла, записуються та передаються відповідальній особі закладу для ведення обліку таких дітей.
  7. Після того, як дитина з підвищеною температурою тіла або респіраторними симптомами була відсторонена від навчального процесу, до навчального закладу вона може повернутись лише після одужання та отримання довідки від сімейного лікаря про те, що вона здорова та може бути допущена до відвідування навчального закладу.
  8. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби у здобувача освіти під час навчального процесу, педагогічний працівник  діє згідно п.5.
  9. Якщо дитина допущена до занять, вона одягає маску та проходить до приміщення закладу освіти. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
  10. Рух в коридорах та сходами закладу здійснюється згідно затвердженого маршруту за правостороннім принципом:

учні 1, 3, 5 класів користуються коридором І поверху;

учні 2, 4, 8 класів – користуються 1-ми сходами та коридором ІІ поверху;

учні 6, 7, 9 класів – 2-ми сходами та коридором ІІ поверху.

  1. Вхід батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, до закладу освіти заборонено. Спілкування здійснюється дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку.

ІІ. Організація освітнього процесу протягом дня

  1. На входах до закладу № 1, № 2, № 3 та входах на  ІІ поверх організовані місця для обробки рук антисептичними засобами. У санітарних кімнатах та біля рукомийників забезпечено наявність рідкого мила. Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук чи антисептичної обробки не рекомендується.
  2. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок учасниками освітнього процесу є обов’язковим, крім учнів 1-4 класів.
  3. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення уроків.
  4. Усі працівники закладу та здобувачі освіти після кожного зняття засобу індивідуального захисту (1 маска на 3 год  роботи) та перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту повинні ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.
  5. Використані маски, респіратори слід викидати лише у відповідні контейнери з позначкою «Використані засоби індивідуального захисту», які встановлені біля входів № 1, № 2, № 3.
  6. Поліетиленові пакети з контейнерів, у яких зібрано використані засоби індивідуального захисту, замінюють прибиральниці закладу після заповнення. Пакети, що підлягають утилізації, щільно зав’язати та нанести маркування «Використані засоби індивідуального захисту». Дезінфекцію контейнерів здійснювати щоденно.
  7. Батьки мають забезпечити свою дитину (крім учнів 1-4 класів) необхідною кількістю масок (респіраторів) на день, 2 пакети на застібці, або іншого пакування, для чистих масок та використаної багаторазової. Одноразову маску після зняття повторно використовувати не можна, її треба викинути у спеціальні контейнери з написом «Використані засоби індивідуального захисту».
  8. Питний режим здобувачів освіти та працівників школи організовується за допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції
  9. Впродовж дня проведення уроків для одного і того ж класу здійснюється в одному навчальному кабінеті, закріпленому за класом. Після кожного уроку учителем здійснюється провітрення приміщення класної кімнати протягом 10 хвилин. При провітрюванні забезпечити безпеку дітей.
  10.  В приміщеннях закладу впродовж навчального дня та після закінчення уроків здійснюється очищення та дезінфекція поверхонь (ручки дверей з двох сторін, робочі столи, клавіатури комп’ютерів, пульти, поручні, крани тощо), вологе прибирання, провітрювання приміщень після кожного навчального заняття впродовж не менше 10 хвилин згідно затвердженого графіку.
  11. Педагогічним працівникам обмежити проведення масових заходів, видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшити кількість комунікаційних вправ, не використовувати групових ігор, що передбачають тактильний контакт. Ранкові зустрічі проводити із дотриманням соціальної дистанції.
  12. Усі працівники та здобувачі освіти повинні неухильно дотримуватись правил особистої гігієни, соціального дистанціювання, уникати масових скупчень.
  13. Класні керівники проводять інструктажі та роз’яснювальну роботу для здобувачів освіти щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів, профілактичні навчання, зокрема щодо миття рук, одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації та забезпечують контроль за їх виконанням.
  14. У разі встановлення в регіоні «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки. Багаторазовий захисний щиток використовується та дезінфікується відповідно до інструкції виробника.
  15. Після закінчення уроків класні керівники організовано виводять учнів класу на подвір’я.
  16. У разі виявлення та підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з учнів , всі інші учні відповідної групи визнаються такими, що потребують самоізоляції, та повинні вживати заходів, передбачених галузевими стандартами в сфері охорони здоров’я.

ІІІ. Організація навчальних занять

  1. Організація навчальних занять тривалістю 35 хвилин в1класі згідно розкладу:

Заняття

Початок

Закінчення

1

9 .00

9.35

2

9.50

10.25

3

10.50

11.25

4

11.45

12.20

5

12.40

13.15

2.Організація навчальних занять тривалістю 40 хвилин в 2-4 класах згідно розкладу:

Заняття

Початок

Закінчення

1

9 .00

9.40

2

9.55

10.35

3

10.50

11.30

4

11.45

12.25

5

12.45

13.25

3.Організація уроків тривалістю 45 хвилин в5-9 класах згідно розкладу:

Урок

Початок

Закінчення

1

8.45

9.30

2

9.45

10.30

3

10.45

11.30

4

11.45

12.30

5

12.45

13.30

6

13.45

14.30

7

14.45

15.30

ІОрганізація безпеки харчування в умовах карантину

  1. Класні керівники супроводжують учнів класу до їдальні, слідкують за дотриманням правил особистої гігієни, порядком під час харчування, дотриманням фізичної дистанції між учасниками освітнього процесу 1 метр.
  2. Харчування школярам та працівникам надається за умови ретельної обробки ними рук із використанням рідкого мила та застосування паперових чи електрорушників.
  3. На вході до їдальні облаштоване місце для обробки рук антисептиком.
  4. Вхід до приміщення їдальні працівників школи та учнів в засобах індивідуального захисту з дотриманням соціальної дистанції.
  5.  За столом розміщується не більше 4-х осіб.
  6. Працівник харчоблоку виконує свою роботу лише в засобах індивідуального захисту: захисній масці (респіраторі), захисному щитку (захисних окулярах) та одноразових рукавичках, із дотриманням  правил їх використання
  7. Харчування в шкільній їдальні здійснюється згідно затвердженого графіка.

Час

Клас

10.25

1

10.35

2-4

11.30

5-9

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.