ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Date: 6 лютого 2019 о 15:45, Refreshed 8 лютого 2019 о 20:48

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло цього року – «Разом для найкращого Інтернету»- має на меті залучити до дій кожного, хто відіграє важливу роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це заклик до поміркованого онлайн спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Тиждень   безпеки в Інтернеті  в нашій школі розпочався із організаційної  лінійки  «ТАК – безпечному Інтернету», яку провели  вчителі інформатики Король З.П. та Снігур С.М. Протягом тижня було проведено інформаційні хвилинки у   5–9  класах, на яких розповідалось  про можливості мережі Інтернет, про небезпеки, які можуть чекати там на дітей.

Учні 1-5 класів взяли  участь у конкурсі   малюнків  «Інтернет очима дітей», а  учні 6-9-х класів виготовили буклет «5 лютого- День безпечного Інтернету».  Їхні роботи демонструвались   в  холі  школи.

04.02.2019 року педагогічний колектив долучився до  вебінару «День безпечного Інтернету в Україні», а 05.02. учні 7-9 класів - до онлайн-уроку з нагоди  Дня безпечного Інтернету.  Учні ознайомились із курсом «Кібербезпека».

Початкова школа долучилась до  «Подорожі країною Інтернет»,  класні керівники  1-4 класів провели  бесіди  про безпеку в  Інтернеті.

Працював  «кінозал»  перегляду відеороликів та презентацій «Безпека дітей в Інтернеті»  в кабінеті  інформатики, після перегляду учні  обговорювали  побачене.

Вчитель інформатики  Король З.П. підготувала та провела вікторину з інформаційних технологій для учнів 7-9 класів.

5 лютого, в День безпечного Інтернету, відбувся  виховний  захід «Я – за безпечний Інтернет». Під час заходу діти дослідили позитивні і негативні сторони Інтернету (мозковий штурм),

засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті (вправа «Хто надіслав тобі листа?», гра «Хто я?», практичні завдання),

розвивали логіку та кмітливість (гра «Відтвори емоцію смайлика»,  гра «Розсміши коміка»).

В кінці учні повторили правила та сплели павутину дружби безпечного  користування Інтернетом.

Цей тиждень навчив усіх багатьом правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.