День Знань

Дата: 4 вересня 2018 о 17:50, Оновлено 11 вересня 2018 о 20:06
Автор: Коваль О. А.

Найсвітліша дорога в світі —

Це дорога до знань, до школи.

Пам’ятайте це, любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

Першого вересня у школі традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День  Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для  7-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве життя в новій українській школі, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька Самійленко Надія Василівна, яка навчить, підтримає, допоможе на шляху до Країни Знань.

Для дев’ятикласників  цей навчальний рік буде особливим, адже вони- найстарші учні школи. Разом з ними хвилювалась їх класний керівник, Мазуренко Олена Олексіївна, яка підготувала для  танцю дівчаткам дуже красиві костюми. У цей день дев’ятикласники  подарували першокласникам пам’ятні стрічки та подарунки, символічно приймаючи їх до великої  шкільної  родини.  Усім присутнім 9 клас подарував  патріотичний танець (худ. кер. Саміленко О.Д.), а вчителям – чудову пісню «День Знань» (худ. кер. Самійленко Н.В.).

Директор  школи Коваль Олександра Аврамівна  привітала всіх з чудовим святом - Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу , побажала всім школярам, батькам, вчителям  міцного здоров’я, учням - наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з них за допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. На свято також завітали отець Віталій, який благословив початок навчання, меценат Зублевич В’ячеслав Іванович, який привітав учнів, вчителів, батьків з початком навчального року.

За давньою традицією учні 1-го та 9-го класів  поклали квіти до пам ятника воїнам-захисникам України.

Після закінчення свята у черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали свої серця любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокували до своєї мети. В класах відбулися ранкові зустрічі, де в колі друзів всі мали змогу поділитися враженнями від літніх канікул та обговорити плани на новий 2018-2019 навчальний рік.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.