ЯК УКРАЇНА Й СОНЕЧКО НАД НАМИ, ОТАК І МАМА НА ЗЕМЛІ ОДНА!

Date: 11 травня 2018 о 21:16, Refreshed 8 червня 2018 о 10:31
352 view

Зворушливе літературно-мистецьке свято під назвою «Як Україна й сонечко над нами, отак і мама на землі одна!» з нагоди Дня матері відбулося в Петрашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні 3 класу на чолі з класним керівником Н.В. Самійленко зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині - рідній неньці, подякувати за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословіння.

З дитячих вуст звучали найщиріші слова подяки матерям та бабусям, емоційно і дуже зворушливо линули пісні "Мамо, мамочко моя", «Там, де мама моя», «Ти єдина…» та "Червона калина" у виконанні маленьких школярів. Учні підготували цікаву інформацію про історію свята.

Протягом всього свята звучала його триєдина сутність: вшанування Божої Матері - Діви Марії, неньки України та рідної матусі.
Надзвичайно приємні емоції в глядачів викликали виступи мам: Поник Г.М, яка виконала пісню «Сину, сину, ангел мій» та Саміленко О.Д., яка танцювала вальс з сином.

Великою окрасою свята стала пісня "Там на Україні" у виконанні третьокласників разом з класним керівником. Також бурхливі оплески викликав запальний, енергійний танець, який діти подарували своїм матусям та усім присутнім в залі.

Чудова атмосфера панувала в красивій, урочисто прибраній залі. Це свято залишило в кожного з присутніх теплі, ніжні та трепетні почуття. Батьки подякували за прекрасне свято своїм дітям та їх класному керівнику Н.В.Самійленко.
День матері - сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей. Саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мати, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує. У щасливої матері зростають щасливі діти, тому давайте робити життя наших матусь прекрасним!